I Ch. Bar Rafaelli Des onze Hermines
"Berry"

berry

Výstavní úspěchy

Datum

Výstava

Třída

Rozhodčí

Ocenění

13.5.2007 KV Konopiště mladých Guy Armatol (F) V1,CAJC,Primus Junior
18.8.2007 Speciální KV Trmice mladých Libuše Ubrová (CZ) V3
1.9.2007 MVP Mladá Boleslav mladých Leoš Jančík (CZ) V1,CAJC,BOB,BIG
8.9.2007 NVP Brno mladých Milan Krinke (CZ) V1,CAC,CAJC,BOB
16.9.2007 KV Rabenstein mladých Leoš Jančík (CZ) V1,CAJC,JB
30.9.2007 KV Rychety mladých Milan Krinke (CZ) V1,CAJC,Primus Junior,BOB
17.11.2007 MVP Praha mezitřída Otakar Vondrouš (CZ) V1,CAC,res.CACIB
1.12.2007 MVP Wels mezitřída M.Uroševič (YU) V1,CACA,CACIB
13.1.2008 NVP Olomouc mezitřída Leoš Jančík (CZ) V1,CAC
24.3.2008 Oblastní výstava Hořovice mezitřída Leoš Jančík (CZ) V1,Vítěz třídy,Oblastní vítěz
24.3.2008 MVP České Budějovice mezitřída Leoš Jančík (CZ) V1,CAC,CACIB,BOB,4.místo v FC1
1.5.2008 Holandská klubová výstava mezitřída Cotset-Grassart (CH) V3
10-11.5.2008 Nationale D´Élevage Chartres mezitřída G.Armatol (F) V4 Excellent +
14.6.2008 Klubová výstava Jihlava mezitřída Jean Kerfrieden (F) V2,res CAC
19.7.2008 NVP Mladá Boleslav mezitřída Petra Spoustova (CZ) V1,CAC,NV
26.7.2008 Klubová výstava Lucembursko otevřená Guy Armatol (F) EXCELENT 1,CACL
3.8.2008 KV Legnice (PL) otevřená Krystyna Jezienicka-Kulik (PL) Výborná 1,CWC, Nejlepší fena
9.8.2008 Speciální výstava beauceronů Trmice otevřená Leoš Jančík (CZ) V1,CAC,Vítězka spec. výstavy,BOB
16.8.2008 Duodanube MVP Bratislava otevřená O.Vondrouš (CZ) V1,CAC,CACIB
17.8.2008 Duodanube MVP Bratislava otevřená P.Harsányi (H) V1,CAC,CACIB
27.9.2008 MVP Wroclav (PL) otevřená Willemine van Deijl (NL) V1,CWC,CACIB,Nejlepší fena,BOB
19.10.2008 NVP Szentes otevřená Kiss Antal (H) V1,CAC
1.11.2008 MVP Nitra otevřená Ridarčíková(SK) V1,CAC,CACIB
15.11.2008 MVP Praha otevřená P.Márová(CZ) V1,CAC,CACIB,BOB
22.3.2009 MVP Katowice otevřená H. Wiblishauser(D) V1,CWC,r.CACIB
28.3.2009 NVP Nitra otevřená O.Vondrouš(CZ) V1,CAC
25.4.2009 MVP České Budějovice otevřená Petra Márová(CZ) V1,CAC,CACIB,BOB
16.5.2009 SKV Pfungstad (D) otevřená G. Armathol (F) V1,r.CAC
30-31.5.2009 NE La Souterraine (F) šampionů A. Pecoult (CZ) excellent + 4.místo třída šampionů
12.7.2009 Klubová výstava Kroměříž vítězů M. Krinke (CZ) V1,CAC
18.7.2009 NVP Mladá Boleslav vítězů T.Havelka (CZ) V1,CAC
5.9.2009 Dog show Rybníky vítězů M.Krinke (CZ) vítěz třídy, krajská vítězka
8.10.2009 Světová výstava Bratislava (SK) šampionů Dupas (F) V2, r.CAC
11.10.2009 SV Beauceronů Zadní Třebáň vítězů Petr Řehánek (CZ) V1, CAC, Vítězka SV, BOS
28.11.2009 Budapest CACIB šampionů Tibor Gellén (H) V1, CAC
29.11.2009 Budapest CACIB - Derby šampionů Szabo Sandor (H) V1, CAC, CACIB, Maďarský šampion
17.1.2010 Nürnberg CACIB otevřená P.Machetanz (DE) V1, CACA, CACIB
2009 Praha šampion šampionů Beradze Luza (GRO) BOB
5.9.2010 Klubová výstava Rakousko šampionů Mm. K. Couteau (F) V2, res.CACA

11.9.2007    udělen titul Junior Šampion ČR.

19.7.2008    Národní Vítězka.

29.11.2009    udělen titul Maďarský Šampion


Návrat na Berryinu stránku